Uňa de Gato tablety

Kód: 314
Značka: OroVerde
€19,90
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Uña de gato (v preklade "kocúrí pazúr"), rastie v pralesoch Strednej a Južnej Ameriky, odkiaľ čerpá tajomstvá prírodného liečiteľstva starodávnych kultúr. Obsahuje silné protizápalové zlúčeniny, ktoré pomáhajú pri liečbe artritídy, reumatizmu, Crohnovej choroby a iných zápalových ochorení. Posilňuje tiež imunitný systém a podporuje rýchlejšiu regeneráciu po chorobe alebo úraze, pomáha pri zhubných nádoroch a rakovine. Je to účinný prostriedok na udržanie celkového zdravia a vitality.
 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Uña de Gato - mohutný strom pripomínajúci lianu, ktorý sa šplhá po kmeňoch okolitých stromov. Na svojich cestách za slnkom používa ostré tŕne, ktorými sa zachytáva do okolia. Odtiaľ pochádza názov Uña de Gato, čo znamená kocúrí pazúr. Strom je známy aj pod názvom Vilkakora. Domorodí obyvatelia Amazónie ho považujú za posvätný a jeho používanie v domorodej etnomedicíne je známe už po mnoho generácií. V poslednej dobe sa stal veľmi obľúbeným aj v našich končinách.

 

Uña de gato je ochranným štítom a liečivou silou v jednom – pôsobí ako prevencia a liek zároveň.

 

Benefity:

 

 1. Podpora imunitného systému: Uña de Gato obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú posilňovať imunitný systém a chrániť organizmus pred chorobami a infekciami.

 

 1. Zmierňovanie zápalov: Táto rastlina má silné protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri zmiernení zápalových stavov v tele a podporiť hojenie rán a popálenín.

 

 1. Podpora tráviaceho systému: Uña de Gato sa tradične používa na podporu zdravia tráviaceho systému a zmiernenie žalúdočných problémov, ako sú napríklad pálenie záhy, nadúvanie alebo zápcha. Je využívaná aj pri liečbe hemoroidov.

 

 1. Podpora kĺbového zdravia: Táto rastlina sa tiež považuje za pomocníka pri podpore zdravia kĺbov a svalov a môže pomôcť zmierniť bolesti spojené s artritídou a reumatizmom.

 

 1. Podpora detoxikácie: Uña de Gato má detoxikačné vlastnosti, ktoré pomáhajú organizmu eliminovať toxíny a odpadové látky, čím prispieva k celkovému zdraviu a pohode.

 

 1. Podpora liečby rakoviny: Skúsenosti domorodého obyvateľstva i štúdie naznačujú, že Uña de Gato má protinádorové vlastnosti, ktoré pomáhajú pri liečbe rakoviny.

 

 1. Podpora pri cirhóze pečene: Uña de Gato má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú pri ochrane pečene pred zápalom a poškodením. Niektoré štúdie tvrdia, že táto bylina má prospešné účinky pri cirhóze pečene a zmierňuje niektoré jej symptómy. 

Domorodé použitie v tradičnej juhoamerickej etnomedicíne pri:

 • zhubných nádoroch, rakovine
 • chorobách tráviaceho traktu, zápaloch, vredoch, zápche, plynatosti, parazitoch, hemoroidoch
 • reumatizme
 • nedostatočnej funkcii imunitného systému - na posilnenie imunity
 • cirhóze pečene
 • ako antioxidant

Podrobné informácie o rastline a jej využití nájdete v našom herbári.

Zloženie:

Laktóza 480 mg
alkoholový macerát z Cortex uncariae 1 : 7 80 mg
Ovidón (polyvinylpyrolidón) 20 mg
PEG 6000 8 mg
Stearan horečnatý 12 mg
Spolu v tablete 600 mg

Použitie:

2 x 2 tablety denne

Upozornenie: 
Nevhodné pre deti do 6 rokov.
Nevhodné pre osoby s poruchou krvotvorby, po transplantácii orgánov, pri chemoterapii a radiácii a hemofilikov.
Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre ženy plánujúce tehotenstvo.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz