Palo Santo Fragrance 33 - 25 ml

Kód: 290
Značka: OroVerde
€9,90
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Drevo tohto magického stromu zo Strednej a Južnej Ameriky má nesmierne spirituálne danosti, ktoré sú populárne nielen v danej oblasti, ale aj po celom svete. Má sladko kokosovú vôňu s jemnými tónmi exotického ovocia.
Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Stonky prirodzene opadaných stromov sa zbierajú, triedia a ďalej spracovávajú rezaním. Tieto odrezky sa destilujú parou, aby sa získal voňavý esenciálny olej. 

Palo Santo rastie v Amazónii od Ekvádoru po Peru a čiastočne v Mexiku. Bolo odnepamäti používané prapôvodnými obyvateľmi pre svoje očistné a liečebné účinky. Miestni šamani pália toto drevo pred liečebnými rituálmi. Slúži tiež na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky zlých energií a negatívnych síl. Má aj upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality. Často vo svojej domovine sprevádza rituál Ayahuasca. Vďaka svojej potentnej mágii sa rozptýlil do celého sveta.

Vydymujte ak potrebujete silne očistiť priestor alebo osoby, zahnať negatívne sily, pri únave spôsobenej nervovým vyčerpaním, na upokojenie, na zvýšenie citlivosti k jemno-hmotným vibráciám či na navodenie vešteckých schopností a vízií.

Produkt spracováva náš peruánsky dodávateľ v zariadení s certifikátom HACCP. Záruka vysokej kvality a správneho botanického druhu.


Použitie: na aromaterapiu

Balenie: 25 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné tyčinky a oleje
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz