SangrUňa kapsule

Kód: 56
Novinka
Značka: OroVerde
€14,49
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

 

SangrUña je unikátny prírodný doplnok stravy, ktorý kombinuje dve mocné byliny z amazonského pralesa - Uña de Gato (Kocúrí pazúr) a Sangre de Drago (Krv draka). Tieto rastlinné kapsule predstavujú mnohé prospešné vlastnosti pre zdravie a pohodu. Sú darom amazonského pralesa, ktorý zmierňuje zápaly, podporuje imunitu, trávenie i zdravie kĺbov.
Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Sangre de Drago - štíhly strom vysoký až 20 metrov, so sivobielou, bohato strakatou kôrou a elegantnou korunou srdcovitých listov. Ak sa kôra tohto stromu prereže alebo zoškriabe, vyteká z nej tmavočervená spenená šťava, akoby strom krvácal - odtiaľ pochádza názov "dračia krv". Táto šťava má dlhú tradíciu v tradičnej medicíne domorodých amazonských kmeňov. Prvýkrát sa o nej zmienil okolo roku 1600 španielsky prírodovedec a cestovateľ Bernabé Cobo, ktorý opísal liečivé účinky šťavy, ktorá je všeobecne známa v komunitách v Mexiku, Ekvádore a Peru.

 

Uña de Gato - mohutný strom pripomínajúci lianu, ktorý sa šplhá po kmeňoch okolitých stromov. Na svojich cestách za slnkom používa ostré tŕne, ktorými sa zachytáva do okolia. Odtiaľ pochádza názov Uña de Gato, čo znamená kocúrí pazúr. Strom je známy aj pod názvom Vilkakora. Domorodí obyvatelia Amazónie ho považujú za posvätný a jeho používanie v domorodej etnomedicíne je známe už po mnoho generácií. V poslednej dobe sa stal veľmi obľúbeným aj v našich končinách. Uña de gato je ochranným štítom a liečivou silou v jednom – pôsobí ako prevencia a liek zároveň.

 

Tieto byliny majú svoje legendárne miesto v tradičnej medicíne získané oprávnene. Predstavujú početné benefity pri riešení rôznych zdravotných problémov a pre podporu celkového wellnessu.

 

 

Benefity:

 

  1. Podpora imunitného systému: Uña de Gato a Sangre de Drago obsahujú antioxidanty a ďalšie živiny, ktoré posilňujú imunitný systém a chránia organizmus pred chorobami a infekciami.
  2. Zmierňovanie zápalov: Obe rastliny majú silné protizápalové vlastnosti, ktoré dokážu zmierniť zápalové stavy v tele a podporiť hojenie rán a popálenín.
  3. Podpora trávenia a gastrointestinálneho zdravia: Obe bylinné medicíny sa tradične používajú na podporu zdravia tráviaceho systému a zmiernenie žalúdočných ťažkostí, ako sú napríklad pálenie záhy, nadúvanie alebo zápcha.
  4. Podpora kĺbového zdravia: Uña de Gato sa tiež považuje za pomocníka pri podpore zdravia kĺbov a svalov.
  5. Pokožka: Sangre de Drago má antibakteriálne a antifungálne vlastnosti, ktoré liečia kožné problémy ako akné a ekzémy.
  6. Podpora celkového wellnessu: Kombinácia týchto dvoch magických rastlín pomáha pri zachovaní celkového zdravia a pohody tela. 

Použitie:

Dospelí: 2 x denne 1 - 2 kapsule
Deti od 3 rokov: 2 x denne 1 kapsula

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Nie je vhodné pre osoby s poruchami krvotvorby, po transplantácii orgánov, popri chemoterapii a rádioterapii a hemofilikov. 
Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre ženy plánujúce tehotenstvo.
Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz