Caihua kapsule

Kód: 62
Tip
Značka: OroVerde
€14,49
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

 

Caihua ( Cyclantera pedata Schardt ) 100 cps.

 

Caihua obsahuje vysoké množstvo vlákniny, ktorá pomáha pri trávení a udržiavaní zdravého tráviaceho systému. Okrem toho je bohatým zdrojom vitamínov A, C a K, ako aj minerálov, ako je vápnik, železo a draslík, ktoré sú dôležité pre zdravie kostí, svalov a krvného obehu.Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Ovocie Caihua, vedecky známe ako Cyclanthera pedata Schardt, je pôvodom z Andskej oblasti Južnej Ameriky, ktoré sa v súčasnosti stalo populárnym doplnkom stravy kvôli svojim výživným vlastnostiam. Caihua sa pestuje pre svoje vysoké množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov.

Caihua doplnok stravy je často konzumovaný pre svoje schopnosti podporovať chudnutie a kontrolu hladiny cukru v krvi. Jeho nízky obsah kalórií a vysoký obsah vlákniny pomáha udržiavať pocit sýtosti, čo môže podporiť zdravý úbytok hmotnosti. Okrem toho je Caihua tiež bohatým zdrojom rôznych antioxidantov, ktoré pomáhajú bojovať proti oxidačnému stresu a chrániť bunky pred poškodením.

Caihua doplnok stravy sa často pridáva do smoothies, šalátov alebo polievok, aby sa zvýšil ich nutričný obsah a prospech pre zdravie. Výživné, zdravé a chutné – čo viac si priať.

 

 Domorodé použitie v tradičnej juhoamerickej etnomedicíne pri:

  • vysokom krvnom tlaku

  • vysokej hladine cholesterolu, upravuje pomer HDL : LDL 

  • očiste cievnych stien

  • prevencii aterosklerózy

  • redukcii celulitídy

  • znížení hladiny krvného cukru, prevencii cukrovky

  • podpore liečby roztrúsenej sklerózy

Podrobné informácie o rastline a jej využití nájdete v našom herbári.


Dávkovanie:

2 x denne 2 kapsule.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz