Maiz Morado prášok

Kód: 194
Novinka
Značka: OroVerde
€10
Skladom

MAIZ MORADO prášok (Zea mays L.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Šetrne zbierané, starostlivo ručne triedené, sušené, mleté plody fialovej kukurice. Záruka vysokej kvality a správneho botanického druhu. Spracované naším peruánskym dodávateľom v zariadení s certifikátom HACCP. Suroviny použité pri výrobe majú certifikát kvality z laboratória Universidad LaMolina, Lima, Perú.

Fialová kukurica pochádza z Mexika a Peru, kde rastie len na obmedzených miestach a je veľmi obľúbená pre svoju chuť a výživové vlastnosti. Okrem iných látok (makro- a mikroprvkov, vitamínov) je najmä zdrojom antokyanových farbív.

Použitie:

Dávkovanie: 2 x 1 polievková lyžica (2 x 5 g) denne. Možno konzumovať samostatne alebo pridávať do jogurtov, smoothies, müsli, pudingov alebo pridať do múky pri pečení.

Upozornenie:

Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Balenie: Maíz Morado prášok 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz