Maca Tricolor jemné kúsky prášok

Kód: 191
Novinka
Značka: OroVerde
€11,90
Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia

MACA TRICOLOR jemné kúsky (Lepidium meyenii Wallp.) - zmes bielej, čiernej a červenej Maca. Maca je jednou zo superpotravín, ktoré dobyli svet pre svoje fantastické nutričné vlastnosti. Obsahuje široké spektrum živín, vrátane vitamínov B, C a E, minerálov ako železo, vápnik či draslík, aminokyselín a fytochemikálií. Tieto živiny sú dôležité pre zdravie imunitného systému, kostí, svalov a nervového systému.
Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

 

  1. Synergický účinok*: Toto magické trio využíva synergické účinky bielej, čiernej a červenej maca, čo posilňuje ich individuálne benefity a prináša ešte silnejšie a širšie zdravotné účinky.

 

  1. Rovnováha hormónov: Kombinácia rôznych typov maca pomáha lepšie vyvažovať hormóny v tele, čo je kľúčové pre udržanie zdravého hormonálneho systému a funkcie reprodukčného systému.

 

  1. Energetický boost: Maca Tricolor dodáva telu vyváženú energiu a vitalitu, ktorá vám pomôže prekonať únavu a zlepšiť fyzickú výkonnosť a vytrvalosť.

 

  1. Podpora sexuálnej funkcie: Táto zmes má pozitívny vplyv na sexuálnu túžbu a funkciu, čo je prínosom pre zdravý sexuálny život a reprodukčnú zdravotnú stavbu.

 

  1. Zlepšenie nálady a duševného zdravia: Maca Tricolor podporuje duševné zdravie a zvyšuje náladu, čo vám pomôže zvládnuť stres a úzkosť a cítiť sa lepšie.

 

Tento farebný mix jemných kúskov Maca Tricolor je ľahko konzumovateľný a môže byť pridaný do rôznych jedál a nápojov.

 

Podrobné informácie o rastline a jej využití nájdete v našom herbári.

Dávkovanie:

1 čajová lyžička 2 - 3 krát denne. Možno pridať do jogurtu, smoothies, müsli, pudingov alebo zmiešať s vodou, mliekom.

Upozornenia:

Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Balenie: Maca prášok 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz