Lucuma prášok

Kód: 176
Značka: OroVerde
€11,80
Skladom

LUCUMA prášok (Pouteria lucuma Ruiz. & Pav. Kuntze.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Ovocie LUCUMA je veľmi obľúbené ovocie tropických oblastí Južnej Ameriky pre svoju mierne orieškovú a príjemne sladkú chuť. Práve pre ňu a relatívne nízky obsah cukru je zdravým alternatívnym sladidlom. Ovocie je tiež dobrým zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov.

Šetrne zbierané, starostlivo ručne triedené, sušené, mleté ovocie - 100% prášok z dužiny plodov bez jadierok. Záruka vysokej kvality a správneho botanického druhu. Spracované naším peruánskym dodávateľom v zariadení s certifikátom HACCP. Suroviny použité pri výrobe majú certifikát kvality z laboratória Universidad LaMolina, Lima, Perú.

Dávkovanie:

2 x 1 polievková lyžica (2 x 5 g) denne. Možno pridať do jogurtov, smoothies, müsli, pudingov alebo zmiešať s vodou, mliekom.

Upozornenie:

Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Balenie: prášok Lucuma 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz