Cuti-cuti bylinný čaj 50g

Kód: 131
Značka: OroVerde
€3,90
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Cuti Cuti, alebo Asplenium lunulatum, pozýva pocestných na prechádzku bujnými hlbinami lesa. Táto starodávna bylina, pochádzajúca z končín juhovýchodnej Ázie, v sebe nesie esenciu primordiálnej múdrosti a silné liečivé energie.Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

V oblasti liečiteľstva sa čaj Cuti Cuti objavuje ako strážca vitality a harmónie, ktorý ponúka útočisko pre ľudí hľadajúcich útechu uprostred chaotických životných momentov. 

Svojím jemným, ale hlbokým vplyvom na telo i ducha slúži ako prostriedok na dosiahnutie rovnováhy a obnovy a privádza späť k prirodzenému rytmu existencie. Čaj Cuti Cuti, známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami a podporou trávenia, vyživuje telo a povznáša dušu, navodzuje pocit omladenia a vnútorného pokoja. 

Prijmite transformačnú silu čaju Cuti Cuti a nechajte jeho posvätnú esenciu osvetliť cestu k duchovnému prebudeniu.Šetrne zozbieraná, starostlivo ručne prebraná, sušená, rezaná vňať.
Garancia vysokej kvality a správnosti botanického druhu.
Spracované v prevádzke s certifikovaným HACCP systémom.

V domorodej etnomedicíne sa využíva od nepamäti pri:

  • moderácii hladiny cukru v krvi
  • nepravidelnej menštruácii
  • podpore správneho metabolizmu
  • ochoreniach dýchacích ciest
  • chrípke a nachladnutií
  • zhoršenej funkcii pankreasu 

Prečítajte si o tejto bylinke v našom herbári.

Použitie na nálev:

5 g byliny zalejte 1 litrom horúcej vody (cca 80 - 90 °C), nechajte odstáť cca 15 minút, potom sceďte a pite 3 dcl 3x denne. Pre lepšiu chuť oslaďte včelím medom.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Dodatočné parametre

Kategória: AMAZÓNSKE ČAJE A BYLINKY
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz