Bylinná očistná kúra 3x50 g

Kód: 336
Značka: OroVerde
€10,49
Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia

Bylinná očistná kúra - Manayupa & Flor de Arena & Hercampuri Set ponúka holistický prístup k detoxikácii a obnove tela a mysle. Každá zložka tejto zmesi prináša svoje vlastné liečivé vlastnosti, ktoré spolu tvoria silnú a účinnú kombináciu.

Cenovo výhodné balenie

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Manayupa:

  • Manayupa je známa svojimi detoxikačnými a očistnými vlastnosťami. Obsahuje silné antioxidanty a protizápalové látky, ktoré podporujú zdravie pečene a obličiek, čistia krv a posilňujú imunitný systém.

Flor de Arena:

  • Flor de Arena, alebo „piesočný kvet“, je bohatým zdrojom minerálov a stopových prvkov, ktoré podporujú zdravie kostí, svalov a kože. Má diuretické vlastnosti, ktoré pomáhajú odstraňovať prebytočnú tekutinu a toxíny z tela.

Hercampuri:

  • Hercampuri je známy svojimi choleretickými a cholegickými účinkami, čo znamená, že podporuje tvorbu a vylučovanie žlči, čo je dôležité pre trávenie a detoxikáciu. Taktiež má schopnosť stimulovať metabolizmus a spaľovanie tukov.

Vyhody a zdravotné benefity kombinácie:

- Komplexná detoxikácia: Kombinácia Manayupa, Flor de Arena a Hercampuri ponúka komplexnú detoxikačnú podporu pre pečeň, obličky a tráviaci systém, čo pomáha odstrániť nahromadené toxíny a odpadové látky z tela.

- Podpora trávenia: Hercampuri podporuje tvorbu žlče a trávenie, čo zlepšuje vstrebávanie živín a odstraňuje tráviace ťažkosti.

- Zníženie zápalu: Manayupa a Flor de Arena majú protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zmierniť zápalové stavy v tele a znížiť riziko chronických ochorení.

- Zlepšenie kože a vzhľadu: Flor de Arena obsahuje minerály dôležité pre zdravie kože, vlasy a nechtov, čo môže prispieť k jasnému a zdravému vzhľadu pokožky.

- Posilnenie imunity: Manayupa obsahuje antioxidanty, ktoré posilňujú imunitný systém a pomáhajú telu bojovať proti infekciám a chorobám.

- Podpora pri chudnutí: Hercampuri podporuje spaľovanie tukov a stimuluje metabolizmus, čo môže pomôcť pri chudnutí a udržaní zdravej hmotnosti.

Kombinácia bylín Manayupa & Flor de Arena & Hercampuri poskytuje komplexnú očistnú kúru, ktorá tiež posilňuje imunitný systém a zlepšuje celkové zdravie a pohodu.


Šetrne zozbieraná, starostlivo ručne prebraná, sušená, rezaná vňať.
Garancia vysokej kvality a správnosti botanického druhu.
Spracované v prevádzke s certifikovaným HACCP systémom. 

Dávkovanie: nálev.
Pre lepšiu chuť možno osladiť včelím medom.

Užíva sa 30-45 dní v poradí najprv 10-15 dní Manayupa, potom 10-15 dní Flor de Arena a nakoniec 10-15 dní Hercampuri.
Celková dĺžka liečby závisí od zvolenej dennej dávky (2x300 ml alebo 600 ml denne alebo 3x300 ml alebo 900 ml denne).

Upozornenie :

Ďalšie informácie alebo kontraindikácie nájdete v jednotlivých baleniach bylín.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nenahrádza pestrú stravu.


Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Dodatočné parametre

Kategória: AMAZÓNSKE ČAJE A BYLINKY
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz