Aguaje prášok

Kód: 164
Novinka Tip
Značka: OroVerde
€11,80
Skladom (1 ks)

AGUAJE prášok (Mauritia flexuosa L.) 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Šetrne zbierané, starostlivo ručne triedené, sušené mleté plody. Záruka vysokej kvality a správneho botanického druhu. Spracované naším peruánskym dodávateľom v zariadení s certifikátom HACCP. Suroviny použité pri výrobe majú certifikát kvality z laboratória Universidad LaMolina, Lima, Perú.

Plody palmy Aguaje sú veľmi obľúbené pre svoju chuť a výživové vlastnosti. Okrem iných látok (makro- a mikroprvkov, vitamínov) sú aj bohatým zdrojom fytoestrogénov, čo oceňujú najmä ženy. Majú široké využitie v etnomedicíne najmä pri harmonizácii hladiny ženských hormónov, v rade kardiovaskulárnych ochorení vďaka antikoagulatívnym, antitrombotickým a antiflogistickým účinkom a ako antioxidanty. 

Použitie:

Dospelí 2-krát 5g (polievková lyžica) denne. Možno pridať do jogurtov, smoothies, müsli, pudingov alebo zmiešať s vodou, mliekom.

Balenie: Aguaje prášok 250 g

Upozornenie:

Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prášky
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz