Palo Santo + Copál vonné ihlančeky 10 ks

Kód: 291
Značka: OroVerde
€6,80
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kombinácia dvoch legendárnych klenotov, ktoré nám ponúkajú spojenie s hlbšími vrstvami nášho bytia a vesmíru – to je Palo Santo a Copál.
Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Zmes vonných ihlančekov Palo Santo a Copál prináša spojenie dvoch posvätných zložiek, každá so svojimi jedinečnými benefitmi a účinkami.

Palo Santo, známe aj ako "sväté drevo" alebo "drevo života", je drevitá živica zo stromu Lignum vitae. Je to symbol sily, ochrany a duchovnej čistoty. Jeho intenzívna vôňa je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na myseľ a telo. Palo Santo sa používa na rituálne čistenie a harmonizáciu prostredia, čo pomáha odstraňovať negatívne energie a prináša pocit pokoja a harmónie.

Copál je prírodná živica z rastliny Protium grandiflorum, ktorá patrí do rodiny Burseraceae. Má bohatú históriu ako liečivá a duchovná látka v mnohých kultúrach po celom svete. Jeho vôňa je svieža a hlboko očisťujúca, a jeho dym sa už po tisícročia používa na rituálne čistenie a ochranu prostredia.

Kombinácia Palo Santo a Copál vytvára vonný dym s očisťujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami, čo pomáha zahriať a vyčistiť energie v miestnosti alebo v tele. Tieto vonné ihlančeky majú schopnosť harmonizovať a vyrovnávať energie, čím prispievajú k celkovému pocitu pohody a harmónie. Sú tak ideálne na podporu meditácie a relaxácie. Ich vôňa a energetické vlastnosti pomáhajú pri oddychu a uvoľnení mysle, čím umožňujú hlbokú duchovnú prácu a obnovu.
Dodatočné parametre

Kategória: Vydymovadlá
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz