Sacha Inchi kapsule

Kód: 53
Novinka Tip
Značka: OroVerde
€14,49
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Sacha Inchi kapsule sú vyrobené z oleja získaného zo semien rastliny Plukenetia volubilis L., známej tiež ako arašid Inkov. Olej udržuje zdravú pokožku, posilňuje srdce a imunitný systém, udržuje správny krvný tlak, pomáha pri zápaloch či spomaľuje rast nádorových buniek. A to je len vrchol ľadovca jeho benefitov.
Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Rastlina Plukenetia volubilis L. je pôvodom z oblasti Amazónie v Peru, Kolumbii a iných častiach Južnej Ameriky. Olej z jej semien sa užíva už od nepamäti. V súčasnej dobe je rastlina pestovaná vo veľkom, pretože je tento olej cenený pre svoje unikátne zloženie. Je označovaný aj ako „rastlinný alebo vegetariánsky rybí tuk“, keďže je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, bielkoviny, vitamíny a minerály, čo z neho robí cenný prírodný doplnok stravy s mnohými prospešnými účinkami:

 

 1. Zdravé srdce a cievy: Sacha Inchi obsahuje vysoké množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré podporujú zdravie srdca a ciev a pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Znižuje tiež riziko kardiovaskulárnych problémov a arytmie.

 

 1. Podpora mozgovej funkcie: Omega-3 mastné kyseliny sú dôležité tiež pre zdravie mozgu a nervového systému, čo môže pomôcť zlepšiť pamäť, koncentráciu a celkovú kognitívnu funkciu.

 

 1. Zlepšenie zraku: Sacha Inchi obsahuje luteín a zeaxantín, ktoré sú dôležité pre zdravie očí a chránia ich pred poškodením voľnými radikálmi a degeneráciou sietnice.

 

 1. Imunita, zápaly a nádory: Vitamíny a minerály obsiahnuté v Sacha Inchi posilňujú imunitný systém a chránia organizmus pred infekciami a chorobami. Pomáha tiež pri zápale pľúc, priedušiek či ďalších vnútorných zápaloch a spomaľuje rast nádorových buniek.

 

 1. Zdravá pokožka a vlasy: Sacha Inchi je bohatým zdrojom vitamínu E, ktorý je esenciálny pre pokožku a vlasy - chráni ich pred poškodením a starnutím a podporuje ich zdravý rast.

 

 1. V tehotenstve podporuje správny vývoj plodu vo všetkých oblastiach a znižuje riziko vysokého krvného tlaku matky.

 

Sacha Inchi kapsule sú praktickým spôsobom, ako pridať tieto prospešné živiny do vášho každodenného života a podporiť tak vaše celkové zdravie a pohodu.

Domorodé použitie v tradičnej juhoamerickej etnomedicíne:

 • udržuje zdravú pokožku, spomaľuje starnutie, podporuje rast zdravých nechtov a vlasov
 • posilňuje srdce, udržuje správny krvný tlak, znižuje riziko kardiovaskulárnych problémov a arytmie
 • posilňuje imunitný systém
 • pri zápaloch kĺbov, pľúc, priedušiek a ďalších vnútorných zápaloch
 • spomaľuje rast nádorových buniek
 • v tehotenstve podporuje správny vývoj plodu vo všetkých oblastiach a znižuje riziko vysokého krvného tlaku matky

 Prečítajte si o tejto bylinke v našom herbári.

Použitie:

Dospelí: 2 x denne 1-2 kapsule

Deti od 3 rokov: 2 x denne 1 kapsula

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz