Camu Camu prášok

Kód: 202
Značka: OroVerde
€11,80
Skladom (>5 ks)

CAMU CAMU prášok (Myrciaria dubia HBK Mc Vaugh)

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 50€
Odoslanie
Odoslanie
do druhého dňa
Všetko skladom
Všetko skladom
Výhradný distribútor
Výhradný distribútor
pre SR

Podrobný popis

Šetrne zbierané, starostlivo ručne prebrané, sušené, mleté plody. Záruka vysokej kvality a správneho botanického druhu. Spracované naším peruánskym dodávateľom v zariadení s certifikátom HACCP. Suroviny použité pri výrobe majú certifikát kvality z laboratória Universidad LaMolina, Lima, Perú.

Ovocie Camu Camu má druhý najvyšší obsah vitamínu C na svete. Obsahuje až 3 %, preto napomáha posilneniu imunitného systému a v boji proti únave. 

Dávkovanie:

2 x 1 čajová lyžička (2 x 1,5 g) denne.
Možno pridať do jogurtov, smoothies, müsli, pudingov alebo zmiešať s vodou, mliekom. Pre výraznú kyslú chuť sa odporúča v kombinácii napr. so včelím medom alebo iným zdravým sladidlom.

Upozornenie:

Nenahrádza pestrú stravu.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Uchovávajte v suchu a pri teplote do 25 °C.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch.

Balenie: Camu Camu prášok 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: Superpotraviny
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz